SİNEMA/TV

Afra Saraçoğlu’nun Oynadığı Dizilerdeki Karakter İsimleri

Afra Saraçoğlu oyunculuk kariyerine ilk olarak 2016’da İkinci Şans adlı film ile başladı. Bu başlangıç onu oldukça güzel yerlere getirdi ve özellikle Yalı Çapkını dizisiyle de büyük ilgi toplamayı başardı. Peki hiç Afra Saraçoğlu’nun oynadığı dizilerdeki ya da filmlerdeki karakter isimleri neler olduğunu merak ettiniz mi? İşte sizler için Afra Saraçoğlu’nun oynadığı diziler ve canlandırdığı karakterlerin isimlerini konumuzda hazırladık.

Yalı Çapkını dizisinde canlandırdığı Seyran karakteriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, daha önceki senelerde de birçok yapımda rol aldı. Özcan Deniz, Nurgül Yeşilçay, Çağatay Ulusoy, Tolga Sarıtaş gibi isimlerle aynı oyuncu kadrosunda da yer alan Afra Saraçoğlu’nun oynadığı dizilerdeki isimleri neler olduğunu sizler için aşağıda listeledik.

Afra Saraçoğlu Oynadığı Dizilerdeki Karakter İsimleri

  • Yeşilçam (dizi 2021) – Tülin Saygı
  • Öğretmen (dizi 2020) – Gizem Bozkurt
  • Fazilet Hanım ve Kızları (dizi 2017-2018) Ece Çamkıran
  • Kardeş Çocukları (dizi 2019) – Hayat Çetin
  • Yalı Çapkını (dizi 2022…) – Seyran Şanslı

Afra Saraçoğlu’nun Oynadığı Filmlerdeki İsimleri

  • Aşk Bu Mu? (film 2018) Gülüm
  • İyi Oyun (film 2018) – Ada
  • Kötü Çocuk (film 2017) – Kayla
  • İkinci Şans (film 2016) – Çiçek

Afra Saraçoğlu, sadece İkinci Şans filminde yardımcı oyuncu olarak rol alırken diğer bütün yapımlarda başrol oyuncusu olarak rol aldı. İşte sizler için Afra Saraçoğlu dizilerindeki karakter isimleri neler olduğunu konumuzda listeledik. Peki sizler Afra Saraçoğlu’nun oyunculuk performansını 10 üzerinden kaç olarak değerlendiriyorsunuz? yorumlara düşüncelerinizi bekliyoruz.

Kaynak

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.