TEKNOLOJİ

Blogger Yayın Yazı Tarihi Kaldırma!

Blogger’da paylaştığınız konuların ne zaman yayınlandığını belki de göstermek istemiyor olabilir. Bu nedenle de Blogger yazı tarihi kaldırma nasıl yapılır diye kendinize sormaya başlamış olabilirsiniz. İşte artık aramanıza gerek kalmadı çünkü blogspot yayın yazı tarihi kaldırmak için detayları konumuzda adım adım anlatacağız..

Aslında her ne kadar çok basit bir konu olsa da bilmeyenler için zor bir olay olacağı için biz Blogger yazı tarihi kaldırma işlemini anlatmak istedik. Kimilerimiz bloglarında yayınladıkları içeriklerin görünmesini istemeyebilir. Belki de göze hoş gelmiyordur bu nedenle kaldırmak isteyebilir. Hadi o zaman sizi fazla bekletmeden işlemlere geçelim.

Blogger Yazı Tarihi Kaldırma

  • İlk olarak Blogger panelinize giriş yapın.
  • Hangi blogunuzda yazı tarihi kaldıracaksanız o blogu seçin.
  • Sol taraftaki menüden “Yerleşim” seçeneğini tıklayın.
  • Blogunuzun gadget alanı çıkacak, oradan “Blog Kayıtları” seçeneğinin altındaki “Düzenle” butonuna tıklayın.
  • Açılan sayfada “Kayıt Sayfası Seçenekleri” alanında bulunan ilk seçenek ve “Zaman” yazan seçeneklerinin kutucuklarındaki tikleri kaldırın.
  • Ardından sayfanın en altına inip “Kaydet” seçeneğine tıklayın.
    En son olarak sağ üst köşede yer alan “Değişiklikleri Kaydet” seçeneğine tıklayıp işlemi bitiriyoruz.

Gördüğünüz gibi Blogger yazı tarihi kaldırmak aslında bu kadar basit. Artık paylaştığınız yayınlarınızda yayın tarihi görülmeyecek. Umarım işinize yarayan bir yazı olmuştur. Kafanıza takılan bir soru varsa konumuz altında belirtebilirsiniz.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir