KRİPTO PARA

CAKE Coin Nasıl Alınır, Geleceği, Hangi Borsada?

Binance Smart Chain blok zinciri üzerine kurulu alan Pancakeswap (CAKE) coin nasıl alınır? Kullanıcıların token alım satımı yapmasına, farming işlemiyle likidite sağlamasına ve karşılığında pasif gelir elde etmesine olanak tanıyan merkeziyetsiz finans (DeFi) uygulaması olan Pancakeswap (CAKE) coin hangi borsada alınır? İşte Pancakeswap (CAKE) coin geleceği, yorum ve Pancakeswap (CAKE) coin kaç TL gibi merak edilen soruların yanıtları.

Pancakeswap (CAKE) coin geleceği 2022 2023 2024 2025 2026 2030 2035 2040 2045 2050 ne olacağı kripto cüzdanlarında bu altcoini bulunduran ve bunun yanı sıra elinde Cake coin olan kişilerin araştırıp merak ettiği detaylardan. İşte bu coini almayı düşünenler için Pancakeswap (CAKE) coin listeleyen borsalar..

Pancakeswap (CAKE) Coin Nasıl Alınır, Hangi Borsada?

Pancakeswap (CAKE) coin nasıl alınır sorusuna baktığımızda piyasa değerine göre ilk 100 kripto para arasında yer almasından dolayı birçok büyük kripto borsası listeliyor. CAKE coin listeleyen borsalar arasında Binance, Gate.io, KuCoin, Bithumb, Bybit, Poloniex, Pancakeswap, FMFW.io, LBank, MEXC, BitGlobal, WazirX, Indodax, Tokocrypto, AscendEX(Bitmax), Mandala Exchange, BitWell, AAX, Bitrue, BitMart gibi birçok kripto borsası yer alıyor. Bu borsalarda USD, USDT, USDC, BUSD, BTC, TRY, EUR, KRW, ETH, BNB, IDR, INR, CAKE, GBP gibi daha birçok işlem çiftiyle Pancakeswap (CAKE) coin alım satım işlemi yapmak mümkün.

Pancakeswap (CAKE) Coin Kaç TL?

Pancakeswap (CAKE) coin kaç TL olduğuna baktığımızda konunun yazıldığı an itibarıyla 90.52 TL fiyattan işlem yapıldığı görülmekte. Pancakeswap (CAKE) coin piyasaya sürüldüğü ilk günden bu yana en düşük 1.8 TL fiyat seviyelerine kadar gerilerken en yüksek ise 350 TL fiyat seviyelerine kadar yükselmeyi başarmıştır.

Pancakeswap (CAKE) coin güncel piyasa değerine baktığımızda konunun yazıldığı an itibarıyla 24,726,943,787 TL olarak karşımıza çıkarken, bu piyasa değerine göre 53. sırada yer alıyor. Pancakeswap (CAKE) coin ayrıca Coin Market Cap üzerinde 570 binden fazla kişinin izleme listesinde bulunuyor.

Pancakeswap (CAKE) coin güncel fiyat, piyasa değeri gibi merak edilen güncel bilgilerine kendi websiteleri olan https://pancakeswap.finance/ adresinden ulaşabilirsiniz.

Pancakeswap (CAKE) coin sözleşme adresleri: BSC: 0x0e09fabb73bd3ade0a17ecc321fd13a19e81ce82 – Ethereum: 0x7c8161545717a334f3196e765d9713f8042EF338 – Solana: J8LKx7pr9Zxh9nMhhT7X3EBmj5RzuhFrHKyJAe2F2i9S – Avalanche C-Chain: 0x98a4d09036Cc5337810096b1D004109686E56Afc – Terra: terra1xvqlpjl2dxyel9qrp6qvtrg04xe3jh9cyxc6av

Pancakeswap (CAKE) Coin Kurucusu Kimdir?

Pancakeswap (CAKE) coin kurucusu kimdir sorusuna baktığımızda, 2020 senesinde piyasaya sürülen bu coin, krep yemeyi çok seven anonim geliştiriciler tarafından başlatılmış, Binance Smart Chain tabanlı merkeziyetsiz bir borsa olarak tanımlanıyor.

Dikkat: Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir. Konu içerisinde yazan herhangi bir bilginin doğruluğu konusunda nasilmiyapilir.com sitesi garanti ve yatırım tavsiyesi vermez. Bilgilerin güncelliğini takip etmek kendi sorumluluğunuzdadır. Yapacağınız tüm işlemleri kendi isteğinizle yaptığınızı Nasıl mı Yapılır sitesinin konu içerisinde verdiği bilgilerden doğacak olan hukuksal da dahil olmak üzere sorunlardan sorumlu olmadığını unutmayınız. Yapacağınız her işlemi kendi isteğinizle yaptığınızı ve nasilmiyapilir.com sitesinin yatırım tavsiyesi vermediğini unutmayınız. Kripto paralar arz ve talep ilişkisine göre hareket ettiği için elinizdeki parayı kaybetme riskinizin olduğunu bilerek hareket etmeniz gerektiğini unutmayınız.

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

One thought on “CAKE Coin Nasıl Alınır, Geleceği, Hangi Borsada?

  • şahika

    pancakeswap cake coin geleceği ve pancakeswap cake coin alınır mı sizce? pancakeswap cake coin yorum ve pancakeswap cake coin analiz fikirlerinizi bekliyorum.

    Yanıtla

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir