TEKNOLOJİ

Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları Ne Kadar?

Zorunlu trafik sigortası yaptıracak olanlar elbette fiyatının ne kadar olduğunu merak ediyordur ve ona göre de bütçe ayırmaya çalışıyor. İşte bu doğrultuda zorunlu trafik sigortası fiyatları ne kadar olduğunu konumuzda sizler için listeledik. Bu listede hem Türkiye geneli için hem de İstanbul için fiyatlar mevcuttur. Dileyenler aşağıda paylaşmış olduğumuz görselden diğer bazı iller içinde fiyat listesine bakabilir.

Bildiğiniz üzere bazı şeyleri yapmanız zorunludur. Özellikle de bir aracınız varsa masrafları da elbette kaçınılmaz bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Bunlardan bir tanesi de trafikteki gereksinimlerden biri olan zorunlu trafik sigortasıdır.

Türkiye Geneli Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

  • Basamak Ankara 2.608 TL
  • Basamak Ankara 1.484 TL İzmir 1.445,2 TL Gaziantep 1.424 TL Muğla 1.361 TL
  • Basamak Ankara 1.186 TL İzmir 1.138,7 TL Gaziantep 1.164,3 TL Muğla 1.011 TL
  • Basamak Ankara 1.003,8 TL İzmir 954,2 TL Gaziantep 958 TL Muğla 890,5 TL
  • Basamak Ankara 693 TL İzmir 662,4 TL Gaziantep 659,9 TL Muğla 600 TL

İstanbul Zorunlu Trafik Sigortası Fiyatları

  • Basamak 2.689,5 TL
  • Basamak 1.574,6 TL
  • Basamak 1.213,5 TL
  • Basamak 1.012 TL
  • Basamak 699 TL

Yukarıda belirtilen tüm fiyatlar sigorta şirketlerine göre değişiklik gösterebilmektedir. Aynı zamanda teminatlara göre de bu fiyatlarda değişiklik olabilmektedir.

Bu konumuzda sizlere hem Türkiye geneli için hem de İstanbul için zorunlu trafik sigortası fiyatları hakkında bilgiler sunmaya çalıştık. Ayrıca yukarıdaki resimde bazı iller içinde fiyat listesi mevcuttur. Şuan için fiyat listesi bu şekilde olup ilerleyen zamanlarda değişiklik gösterebileceği için güncel takibini yaparak değerlendirme yapmanızda fayda olacaktır. Ayrıca diğer iller içinde zorunlu trafik sigortası fiyatlarında da fiyat ortalaması bu fiyatlara yakındır.

İLGİLİ İÇERİKLER

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir