SİNEMA/TV

Kızılcık Şerbeti Dizisi Oyuncuları İsimleri, Yaşları!

Kızılcık Şerbeti, Show TV ekranlarında yayınlanan ve en çok reyting alan Türk diziler arasında yer alıyor. Bu kapsamda da Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncuları isimleri, yaşları gibi detaylar merak edilip araştırılıyor. İşte sizler için Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncuları boy, kilo, nereli ve sevgilileri gibi merak edilen detaylar yazımızda.

Kızılcık Şerbeti Oyuncuları ve Rolleri

  • Barış Kılıç – Ömer Ünal
  • Evrim Alasya – Kıvılcım Arslan
  • Ahmet Mümtaz Taylan – Abdullah Ünal
  • Sıla Türkoğlu – Doğa Korkmaz
  • Sibel Taşçıoğlu – Pembe Ünal
  • Doğukan Güngör – Fatih Ünal
  • Müjde Uzman – Alev Arslan
  • Ceren Yalazoğlu Karakoç – Nursema Kıraç

Kızılcık Şerbeti Dizisi Oyuncuları Yaşları, Nereli, Boy, Kilo

Barış Kılıç – Kızılcık Şerbeti Ömer Ünal

Kızılcık Şerbeti dizisi oyuncuları arasında yer alan Barış Kılıç, dizide Ömer Ünal karakterini canlandırıyor. Barış Kılıç 21 Şubat 1978’de Malatya’nın Arguvan ilçesinde dünyaya gelmiştir. Boyu 1,82 m, kilosu ise 83 kg’dır.

Evrim Alasya – Kızılcık Şerbeti Kıvılcım Arslan

Güneşin Kızları, Kırmızı Oda, Akrep gibi yapımlarda rol alan Evrim Alasya, Kızılcık Şerbeti dizisinde Kıvılcım Arslan karakterine hayat veriyor. Evrim Alasya 2 Ağustos 1979’da İzmir’de dünyaya gelmiştir. Boyu 1,69 m, kilosu ise 57 kg’dır.

Ahmet Mümtaz Taylan – Abdullah Ünal

Leyla ile Mecnun dizisinde de hatırlayacağınız Ahmet Mümtaz Taylan, Kızılcık Şerbeti dizisinde Abdullah Ünal karakterini canlandırıyor. Ahmet Mümtaz 12 Eylül 1965’de Ankara’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,8 m, kilosu ise 85 kg olarak bilinmektedir.

Kızılcık Şerbeti Oyuncuları Sıla Türkoğlu – Doğa Korkmaz

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en güzel 100 kadını arasında yerini almayı başaran Sıla Türkoğlu, Kızılcık Şerbeti dizisinde Doğa Korkmaz karakterine can veriyor. Henüz daha çok genç olan Sıla Türkoğlu 18 Nisan 1999’da İzmir Bornova’da dünyaya geldi. Boyu 1,68 m, kilosu ise 55 kg olarak bilinmektedir.

Sibel Taşçıoğlu – Pembe Ünal

Kızılcık Şerbeti oyuncu kadrosu içinde Sibel Taşçıoğlu yer alıyor ve Pembe Ünal karakterine can veriyor. Sibel Taşçıoğlu 28 Temmuz 1976’da Bursa’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,68 m, kilosu ise 57 kg’dır.

Doğukan Güngör – Fatih Ünal

Zümrüdüanka, Hakim gibi yapımlarda rol alan Doğukan Güngör, Kızılcık Şerbeti dizisinde Fatih Ünal karakterine hayat veriyor. Doğukan Güngör 1 Temmuz 1996 Ankara doğumludur. Güngör 1,67 m boyunda ve 70 kilodur.

Müjde Uzman – Alev Arslan

Kiralık Aşk, Muhteşem Yüzyıl, 20 Dakika, Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz gibi yapımlarda rol alan Müjde Uzman, Kızılcık Şerbeti dizisinde Alev Arslan karakterini canlandırıyor. Müjde Uzman 26 Eylül 1984’de İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Boyu 1,72 m, kilosu 54 kg’dır.

Ceren Yalazoğlu Karakoç – Nursema Kıraç

Beni Affet, İçimizde Biri, Maria ile Mustafa gibi yapımlarda rol alan Ceren Yalazoğlu Karakoç, Kızılcık Şerbeti dizisinde Nursema Kıraç karakterini canlandırıyor. Ceren Yalazoğlu 17 Ağustos 1984 Ankara doğumludur. Boyu 1,67 m, kilosu 54 kg’dır.

Kaynak – Kaynak

Nasıl mı Yapılır

10 yılı aşkın bir süredir profesyonel olarak internet sektöründe çeşitli alanlarda çalışmalara imza atan ve şimdilerde nasilmiyapilir.com sitesinde Nasıl sorusuna karşılık gelen soruların cevaplarını vermeye çalışan webmaster yazarı. Bilginin gücünü her geçen gün daha da iyi anlayan ve gün geçtikçe de unutulan bilginin taze tutulmasına olanak sağlayan içerikler ile 'nasıl yapılır, nasıl yazılır, nasıl alınır, nasıl verilir, nasıl izlenir' gibi soruların yanıtlarını güncel bir şekilde sunmaya çalışacağız.